O soutěži iMissJaro 2014 začínámeJsme na FacebookuGalerie: Zonerama

Partneři

MENHOUSE
Promoangel
HOTEL PROM
PEPA
Nexus
HITCH
ZZ Salon
Hotel InterContinental Prague
Hotel InterContinental Prague

iMiss 2014 je z Žatce!

10.10.
Ve čtvrtek 9. října 2014 se v pražském divadle Rokoko uskutečnil již 9. ročník soutěže iMiss - nejkrásnější dívka internetu. Boj to byl až do konce velmi vyrovnaný, nakonec internetoví uživatelé dosadili na pomyslný trůn krásnou brunetku Kristýnu Jirkovskou z Žatce. 

Zdravě sebevědomá jednadvacetiletá kráska, která o sobě tvrdí, že musí mít vždycky pravdu se tak stala v pořadí již devátou královnou krásy a převzala tak z rukou loňské vítězky Karolíny Humečkové putovní korunku. Na finálový večer dorazila, ač s malým zpožděním, i historicky první iMiss Inna Puhajková. Společně s Martinem Čermákem, Míšou Sejnovou, kickboxerem Petrem Vondráčkem a dalšími usedla do první řady a zhostila se tak nelehké úlohy porotce. O naprostou dokonalost finálové desítky se postaraly vizážistky kosmetické značky Anne Marie Borlind a hair-dresseři z kadeřnického salonu ZZ Salon

Průvodkyní devátého finálového večera iMiss se stala uhrančivá zrzka Lenka Vacvalová, nutno podotknout, že se své role zhostila s grácií sobě vlastní.

Přítomní porotci to letos měli obzvlášť těžké, dívky se jim představily v pěti disciplínách, každá z nich byla svá a okouzlující, titul iMiss Sympatie si nakonec odešla teprve šestnáctiletá Míša Andrisová, která podle poroty nejlépe zvládla všechny přehlídky i rozhovor s moderátorkou. Dívky si nacvičily společnou choreografii ve stylu Great Gatsby, jejich úvodní tanec málem roztančil celé divadlo. Předvedly také volnočasovou módu mladé značky Madonna, pánskému oku zalahodily v kolekci spodního prádla Intimissimi a jako třešnička na závěr pak byla přehlídka úchvatných společenských šatů od návrháře a stylisty Petra Kaloudy

Třetí titul, iMiss Press, kterou zvolila redakce luxusního pánského časopisu Menhouse se stala dvaadvacetiletá brunetka Veronika Maléřová.

O zábavu přítomných hostů se postarali umělci na slovo vzatí, celé divadlo zůstalo v němém úžasu, když to na tyči rozbalila Lucie Šimková, mistryně České republiky v Pole Dance, její kreace ve vzduchu nenechaly nikoho na pochybách, že má nakročeno stát se mistryní celého světa. Hudební vystoupení bylo v režii nového muzikálu Sněhová královna, Míša Sejnová, Jan Kopečný a Kateřina Herčíková vystřihli čtyři písničky a přítomné naladili na tu správnou muzikálovou notu. Trochu fitness vneslo na pódium Fitness Kotva pod vedením Rii Hrušovské s novým konceptem cvičením známým ve světě jako Les Mills

Všechny vítězky si odnesly krásné dárky od partnerů soutěže, květinu od Studia Detail a korunku od společnosti Aktual - Swarovski elements. Internetová soutěž si samozřejmě žádá nejnovější technologické vychytávky, vítězky si tak odnesly poukazy na nákup nové elektroniky od firmy iDirection, aby zůstaly stále tak krásné dostaly i kosmetiku od značky Anne Marie Borlind, zdravé mlsání od Vital Vibe nebo poukaz na služby plastického chirurga Patrika Paulise. Vítězka si odnesla také hlavní cenu v podobě skútru v hodnotě 20.000 Kč dle vlastního výběru od společnosti Capirelli. Ale ani ostatní finalistky nepřišly zkrátka, mimo dárku od soutěže iMiss dostaly také poukaz na výrobu vlastního parfému od značky Salieri.

Chuťové buňky polechtalo přítomným hostům již u vstupu luxusní šumivé frizzante z Vinařství Vajbar, později nabídl pan Vajbar i svá výborná vína, pivařům udělal radost náchodský pivovar Primátor, kdo neholduje alkoholu mohl vyzkoušet různé míchané drinky od značky Perrier. Ale abyste si nemysleli, že se jenom popíjelo, ono se i hodovalo a to rovnou zdravě! Raw stravu pro naše hosty připravila společnost Vital Vibe a že se hosté po syrové stravě jen oblizovali! Pro konzervativce pak bylo připraveno sushi z restaurace Millhouse sushi a speciality z indické kuchyně z nejlepší pražské indické restaurace roku, Curry house.

Speciální poděkování patří majiteli EA Hotelu Rokoko, panu Josefu Roztočilovi a celému týmu divadla Rokoko.

Děkujeme všem zúčastněným za příjemný večer a budeme se těšit zase za rok, tentokrát u jubilejního, desátého ročníku. 

Foto: Petr Perry Novotný
iMiss na ZonerameiMiss na FacebookuiMiss na Youtubu